Uuring: sotsid kasutavad uut meediat teistest rohkem

Värske uuring Euroopa Parlamendi saadikute uue meedia kasutamise kohta näitab, et sotsid kasutavad uut meediat teistest rohkem. Võrdlustabelid leiab siit. Samas tõdetakse, et kui suuremal osal saadikutest on oma veebilehelkülg, siis Twitterist teavad veel vähesed (vt uudisenuppu uuringust siit)

Kahtlemata on Internet olnud kasulik Brüsselis olles Eesti valijatega suhtlemisel ning kindlasti kasuks Euroopa Parlamendi tegevuse tutvustamisel. Veebilehe ja blogi kaudu olen üritanud anda ülevaadet tööst Euroopa Parlamendis alates oma ametiaja algusest. Hiljuti avastasin enda jaoks ka Twitteri. Kel on huvi leiab infot järgnevatel lehtedelt. Twitter: http://twitter.com/katrinsaks, veebileht:http://katrinsaks.ee, blogi: katrinsaks.wordpress.com, fotoalbum:http://www.flickr.com/photos/katrinsaks, videod:http://www.youtube.com/katrinsaks.

SDE kampaania kasutab ka üksjagu uue meedia võimalusi. SDE on üldiselt tagasihoidlikumalt valimiskampaaniate peale kulutanud ning kriisi ajal on kulusid vaja veelgi kokku hoida. Uus meedia on kindlasti aidanud meie sõnumeid paremini edastada. Üsna populaarseks on Youtube’is osutud Padari videoklipp, mida on vaadatud juba üle 13000 korra ning mille leiab siit:http://www.youtube.com/eurosotsid. SDE Twitter lehekülje leiab siit:http://twitter.com/sotsdem ja pilte kampaanist siit:http://www.flickr.com/photos/sotsid. Kampaania veebilehe ja blogi leiab siit http://euroopa.sotsdem.ee. Samuti leiab SDEd toetavad lehed Facebookist ning Orkutist.

 Aga oma hääle saab Interneti kaudu Euroopa Parlamendi valimisteks anda alates tänasest lehel http://valimised.ee/

Üks vastus

  1. Euroopa Parlamendil on ka oma Twitter

    http://twitter.com/EPvalimisedET

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: